Aktualności

W krainie alpaki

Aktualności

czytaj więcej...
Ciepłe, komfortowe, niepowtarzalne

Ciepłe, komfortowe, niepowtarzalne

Późną wiosną nasze alpaki  są strzyżone, a ich runo jest doskonałym surowcem, z którego powstaje wełna. Jest mięciutka, ciepła, nie uczula. Świetnie nadaje się na zimowe czapki, dla pań i panów w każdym wieku. Wyglądają znakomicie, są w naturalnyh barwach alpak. No i są niepowtarzalne – bo ręcznie robione. Przyjmujemy zamówienia, które realizowane są w ciągu kilcku dni.

Innym produktem, który proponujemy, są kołdry, kołderki i poduszki. Antyalergiczne właściwości wełny i komfort termiczny tworzą doskonałe warunki do snu. „Wełna bogów” pozyskana z runa alpak nie bez powodu doczekała się tak wielkiego uznania.

A kiedy już minie czas pandemii (bo kiedyś minie) – zapraszamy w odwiedziny do naszych alpak; urodziły się kolejne młode, następne w drodze…              

czytaj więcej...
czytaj więcej...
Spacer z alpaką

Spacer z alpaką

Benia i Januszek są przygotowywane do alpakoterapii. Jak widać współpraca z dziećmi nieźle im wychodzi. Już niedługo w naszej ofercie pojawi się nowa atrakcja - spacer z alpaką.

czytaj więcej...
czytaj więcej...
Alpakoterapia

Alpakoterapia

Certyfikat Polskiego Związku Hodowców Alpak

Przygotowanie teoretyczne i praktyczne do pełnienia roli alpakoterapeuty.

 Alpaki kochają dzieci

Benia, Kama, Januszek (syn złośliwej Grażynki), Broniś oraz Czesio – to piątka maluchów, które jesienią ubiegłego roku przyszły na świat w naszym gospodarstwie. Na razie są pod opieką swoich troskliwych mam, ale z pewnością Januszek ma wrodzone predyspozycje do tego, by w sposób szczególny zaprzyjaźnić się z człowiekiem.

czytaj więcej...
czytaj więcej...
Pościel z wełny alpak do dziecięcego łóżeczka

Pościel z wełny alpak do dziecięcego łóżeczka

Kołdra ma wymiary 100 na 135 cm, poduszka 40 na 60 cm. Jest lekka, ciepła i ma właściwości prozdrowotne. To za sprawą wypełnienia czystą wełną pochodzącą od tych południowoamerykańskich zwierząt, zwaną „wełną bogów”.

czytaj więcej...


Namiot bankietowy do wynajęcia

 

 

Moda na organizowanie imprez w plenerze powoduje, że rynek tych usług stale się poszerza, coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie spotkania rodzinnego czy z przyjaciółmi poza domem. Także coraz częściej możemy spotkać się z weselami i komuniami na świeżym powietrzu. Jest to doskonała alternatywa dla lokali i hoteli. Przede wszystkim ze względu na cenę. Wynajem namiotu jest znacznie tańszy niż sali w lokalu. Imprezy plenerowe przy grillu nie są propozycją dla określonej grupy wiekowej. Ten sposób spędzania wolnego czasu i spotkań jest popularny w każdym wieku od najmłodszych po seniorów. Dziś urodziny dla dzieci rodzice najczęściej organizują w bawialniach czy pizzeriach, impreza pod namiotem może być dla nich alternatywą.

Są to namioty małej i średniej wielkości wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych i bardzo wytrzymałych atestowanych materiałów PCV. Ich konstrukcja pozwala na dowolne łączenie pojedynczych namiotów w długie zestawy o dużej powierzchni użytkowej. Namioty są koloru białego z oknami z przezroczystego PCV z szprosami co ma znaczenie, ponieważ nadaje to każdemu organizowanemu wewnątrz wydarzeniu niepowtarzalny,  uroczysty charakter.

Namioty przeznaczone będą na wynajem dla klientów planujących organizację w plenerze:

1.       uroczystości okolicznościowych rodzinnych: śluby, wesela, komunie, chrzciny, urodziny

2.       wydarzeń biznesowych ponieważ idealnie nadają się do prezentacji produktów, na różnego rodzaju wystawy, firmowe imprezy typu garden party, czy nawet palarnie i zaplecza. Nasze namioty bankietowe mogą również akcentować wejście do dużej hali namiotowej tzw. walk way – długą, elegancką aleję wejściową lub stanowić pomieszczenie główne podczas eventu reklamowego marki. Dużą zaletą naszych namiotów jest to, że można je wydłużać w nieskończoność co 5m, uzyskując porządną wielkość powierzchni zadaszonej.

3.       Wydarzeń środowiskowych, społecznych, samorządowych: festyny gminne czy osiedlowe, dożynki, wystawy, festiwale

Dla pełnego komfortu użytkowania namiotów,
w ofercie wynajmu chcę posiadać podłogi plenerowe ze specjalnych paneli – które nie tylko pomagają uchronić trawnik przed zniszczeniem, ale też niwelują nierówności terenu, pozwalają na wygodne poruszanie się i zajmowanie miejsc przy stołach (nogi krzeseł nie wbijają się w trawnik). Jeżeli do strefy imprezy nie wiedzie żadna utwardzona droga ułożę również ścieżkę, która doprowadzi na miejsce gości „suchą nogą”. Posiadamy 72 m. kw. Podłogi, która składa się z płyt 50cm na 50 cm, którą bardzo łatwo się układa i dostosowuje jej powierzchnię także do mniejszych namiotów.

Składane stoły i ławki zapewniają łatwe rozstawienie i szybkie złożenie. Umożliwiają sprawne tworzenie miejsc do siedzenia podczas wydarzeń organizowanych w namiotach plenerowych. Są lekkie w transporcie i łatwe w składaniu
i rozkładaniu. Wynajem stołów i ławek może również stanowić odrębną ofertę dla klientów posiadających zadaszone pomieszczenie lub utwardzony teren na otwartej przestrzeni

Namioty:

6x12 – 600 zł

5x10 – 550 zł

4x8 – 500 zł