Aktualności

W krainie alpaki

Namioty bankietowe do wynajęcia

8 maja 2018
Namioty bankietowe do wynajęcia

 

Moda na organizowanie imprez w plenerze powoduje, że rynek tych usług stale się poszerza, coraz więcej osób decyduje się na zorganizowanie spotkania rodzinnego czy z przyjaciółmi poza domem. Także coraz częściej możemy spotkać się z weselami i komuniami na świeżym powietrzu. Jest to doskonała alternatywa dla lokali i hoteli. Przede wszystkim ze względu na cenę. Wynajem namiotu jest znacznie tańszy niż sali w lokalu. Imprezy plenerowe przy grillu nie są propozycją dla określonej grupy wiekowej. Ten sposób spędzania wolnego czasu i spotkań jest popularny w każdym wieku od najmłodszych po seniorów. Dziś urodziny dla dzieci rodzice najczęściej organizują w bawialniach czy pizzeriach, impreza pod namiotem może być dla nich alternatywą.

Są to namioty małej i średniej wielkości wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych i bardzo wytrzymałych atestowanych materiałów PCV. Ich konstrukcja pozwala na dowolne łączenie pojedynczych namiotów w długie zestawy o dużej powierzchni użytkowej. Namioty są koloru białego z oknami z przezroczystego PCV z szprosami co ma znaczenie, ponieważ nadaje to każdemu organizowanemu wewnątrz wydarzeniu niepowtarzalny,  uroczysty charakter.

Namioty przeznaczone będą na wynajem dla klientów planujących organizację w plenerze:

1.       uroczystości okolicznościowych rodzinnych: śluby, wesela, komunie, chrzciny, urodziny

2.       wydarzeń biznesowych ponieważ idealnie nadają się do prezentacji produktów, na różnego rodzaju wystawy, firmowe imprezy typu garden party, czy nawet palarnie i zaplecza. Nasze namioty bankietowe mogą również akcentować wejście do dużej hali namiotowej tzw. walk way – długą, elegancką aleję wejściową lub stanowić pomieszczenie główne podczas eventu reklamowego marki. Dużą zaletą naszych namiotów jest to, że można je wydłużać w nieskończoność co 5m, uzyskując porządną wielkość powierzchni zadaszonej.

3.       Wydarzeń środowiskowych, społecznych, samorządowych: festyny gminne czy osiedlowe, dożynki, wystawy, festiwale

Dla pełnego komfortu użytkowania namiotów,
w ofercie wynajmu chcę posiadać podłogi plenerowe ze specjalnych paneli – które nie tylko pomagają uchronić trawnik przed zniszczeniem, ale też niwelują nierówności terenu, pozwalają na wygodne poruszanie się i zajmowanie miejsc przy stołach (nogi krzeseł nie wbijają się w trawnik). Jeżeli do strefy imprezy nie wiedzie żadna utwardzona droga ułożę również ścieżkę, która doprowadzi na miejsce gości „suchą nogą”. Posiadamy 72 m. kw. Podłogi, która składa się z płyt 50cm na 50 cm, którą bardzo łatwo się układa i dostosowuje jej powierzchnię także do mniejszych namiotów.

Składane stoły i ławki zapewniają łatwe rozstawienie i szybkie złożenie. Umożliwiają sprawne tworzenie miejsc do siedzenia podczas wydarzeń organizowanych w namiotach plenerowych. Są lekkie w transporcie i łatwe w składaniu
i rozkładaniu. Wynajem stołów i ławek może również stanowić odrębną ofertę dla klientów posiadających zadaszone pomieszczenie lub utwardzony teren na otwartej przestrzeni

Namioty:

6x12 – 600 zł

5x10 – 550 zł

4x8 – 500 zł